Učitel/ka ČJ, Prvouky a Vlastivědy na 1. stupni základních škol

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost The Ostrava International School s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - učitel/ka čj, prvouky a vlastivědy na 1. stupni základních škol.

Místo výkonu práce: Ostrčilova 2925/19, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině a angličtině na emailové adresy: helebrantova@is?ostrava.cz kontakt Popis pozice: Výuka českého jazyka, prvouky a vlastivědy pro 1. - 5. ročník ZŠ ve spojených ročnících. Práce v mezinárodní komunitě. Spolupráce s koordinátorem českého programu na nižžším a vyšším gymnáziu. Spolupráce na kulturních a společenských akcích pořádaných školou. Spolupráce s partnerskou školou. Požadavky na kandidáta: - absolvent oboru učitelství pro první stupeň ZŠ, popřípadě jazyk český pro 2.st.ZŠ - praxe v oboru minimálně 3 roky - aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2 - počítačová gramotnost (Word, Excel, Google Apps) - samostatnost, ochota učit se novým věcem, ochota spolupracovat - znalost výuky genetické metody čtení - znalost výuky písma Comenia Script - znalost metody RWCT - nadšení pro zavádění čtenářských dílen do výuky - orientace v problematice výuky bilingvních dětí Benefity: 2 sick days za pololetí

Společnost

The Ostrava International School s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrčilova 2925, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti The Ostrava International School s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost The Ostrava International School s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému