Učitel/ka základní školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt.Vajdy 1a, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - učitel/ka základní školy.

Místo výkonu práce: Kpt. Vajdy č.p. 2656/1a V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky 8-16hod nebo na email. Mzda dle praxe. Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání-magisterské, obor speciální pedagogika pro učitele, uvítáme znalost ICT. Benefity: Stravování ve školní jídelně

Společnost

Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt.Vajdy 1a, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Kpt. Vajdy 2656, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 070 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt.Vajdy 1a, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt.Vajdy 1a, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému