Projektový technik – technické zařízení budov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti inženýrských děl - projektový technik – technické zařízení budov.

Náplň práce: Zastřešuje projekty – vytváří technické studie na základě zadání- projektové dokumentace budov od zákazníka Pro kalkulaci a určení komponentů využívá interní software a Excel, systém je skladebný a postup automatizovaný Pracuje s AutoCADem – čtení výkresů je podmínkou, zakreslování v AutoCADu minimálně na mírně pokročilé úrovni Komunikuje hlavně interně s obchodními zástupci v anglickém jazyce případně se zakazníky Zaškolení a průběžné doplňování odborné průpravy je zajištěno, akcent na dodržování technické kvality, kvality životního prostředí a BOZP Požadavky: Vzdělání bakalářské – stavební/ technické zařízení budov, praxe výhodou, alespoň při studiu Znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint) Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem Pečlivost, přesnost, samostatnost Nabídka: Atraktivní platové ohodnocení bude představeno Místo výkonu práce Praha západ Notebook, služební telefon 5 týdnů dovolené, stravenky Zaškolení kontakt

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Osvoboz. pol. vězňů 570, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Inženýři projektanti inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému