WOOD & Company Financial Services, a.s., přední obchodník s cennými papíry, který zaměstnává 200 zaměstnanců v šesti geografických oblastech: v Praze, Londýně, Miláně, Bratislavě, Varšavě Bukurešti, hledá do své pražské centrály vhodného kandidáta či kandidátku na pozici:

Účetní

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

WOOD & Company Financial Services, a.s., přední obchodník s cennými papíry hledá kandidáta/kandidátku na pozici Účetní. Nabízíme plný pracovní úvazek ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí a další benefity (5 týdnů dovolené, fitness, 5 sick days). Požadujeme minimálně 2 roky praxi na obdobné pozici. Nástup od 1. října 2016 nebo dle dohody.

Pracovní náplň:

-       Fakturace a zaúčtování faktur došlých i vydaných

-       Vedení všeobecného účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna

-       Příprava podkladů pro daňová přiznání

-       Spolupráce při měsíčních závěrkách, reportingu

-       Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy

-       Cestovní příkazy, internetové bankovnictví apod.

Požadujeme:

-       SŠ/VŠ ekonomického směru

-       Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici

-       Znalost podvojného účetnictví

-       Orientace v daňovém systému

-       Dobrá znalost anglického jazyka

-       Znalost práce na PC (MS Office)

-       Spolehlivost, samostatnost, loajalitu, pečlivost, dobré organizační schopnosti, schopnost učit se nové věci, analytické myšlení

-       Komunikativnost a pozitivní přístup

Nabízíme:

-       Plný pracovní úvazek ve stabilní společnosti se sídlem v centru Prahy

-       Pracovní smlouvu na dobu určitou

-       Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí

-       5 týdnů dovolené

-       5 sick days

-       Fitness benefit

-       Příspěvek na penzijní připojištění

Možný den nástupu:        od 1. října 2016 nebo dle dohody

Společnost

WOOD & Company Financial Services, a.s.

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 1991
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

náměstí Republiky 1079/1a, 11000 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní referent, Specialista účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10 / 2016

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Fitness, 5 sick days, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Kolektiv 25-35let
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce v centru města
  • Formální oblečení
  • Je si kde zakouřit
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • MS Office - pokročilý
  • podvojné účetnictví - pokročilý
  • znalost účetní a daňové legislativy - pokročilý
  • spolehlivost - expert
  • samostatnost - pokročilý
  • pečlivost - pokročilý
  • loajalita - expert
  • organizační schopnosti - pokročilý
  • schopnost a chuť učit se nové věci - absolvent / začátečník
  • analytické myšlení - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Vyšší odborná škola

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WOOD & Company Financial Services, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WOOD & Company Financial Services, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému