Mechanik a elektromechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Morava Wood Products s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici - mechanik a elektromechanik.

Mechanik a Elektromechanik - jako MECHANIK budete mít na starosti péči o obráběcí stroje a dopravníky - jak preventivní údržbu (mazání, seřizování, nastavení), tak případné opravy - výměnu nástrojů - rádi zaškolíme i čerstvé absolventy - důležitá je spolehlivost a flexibilita (práce na směny, nenechání stroje a týmu ve štychu, když je potřeba akutně něco vyřešit) - pokud máte navíc vyhlášku 50, paragraf 5 (absolventi) či 6 a vyšší - ovládáte silnoproud, případně máte zkušenosti i se slaboproudem - a máte chuť pracovat - čekáme na Vás s otevřenou náručí s pozicí Elektromechanik Všichni u nás mají prostor k růstu. K tomu hned od začátku: - nástupní plat 18.000 - 25.000,- Kč, dle zkušeností - finanční bonusy - nadstandardně placené přesčasy - práci ve společnosti, kde běží dlouhodobý projekt - příjemné pracovní prostředí Prosíme zájemce, aby nám o sobě dali vědět na email: kontakt, případně se rovnou domluvili na osobní schůzce u nás na tel.: kontakt.

Společnost

Morava Wood Products s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Pily 918, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Morava Wood Products s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Morava Wood Products s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému