Učitel tanečního oboru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé umění na ostatních školách - učitel tanečního oboru.

Místo výkonu práce: Winstona Churchilla 1368/4, Ústí nad Labem-centrum. Požadavky: - odborné kvalifikace podle §10 zákona 563/2004 Sb. v aktuálním znění - předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb. v aktuálním znění - znalost práce s audio editory - znalost práce s počítačem - MS Office - základní znalost práce s audio technikou - flexibilita, samostatnost, důslednost, odpovědnost - zájem o další vzdělávání Zájemci o toto místo podají přihlášku do 15. 8. 2016 na e-mailovou adresu kontakt, do předmětu napište "Učitel TO". Povinné náležitosti přihlášky: - žádost o přijetí do pracovního poměru volnou formou - motivační dopis - souhlas se zpracováním poskytnutých osobních dat v rámci výběrového řízení - osobní data (jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, adresa, telefon, e-mail) - strukturovaný profesní životopis (s uvedením dalších odborných znalostí a dovedností) Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení a vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, na kterém se mohou informovat o platovém zařazení, pracovní době a dalších pracovních podmínkách. O termínu osobního pohovoru budou vybraní uchazeči informováni emailem.

Společnost

Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Winstona Churchilla 1368, 400 01 Ústí nad Labem 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 765 - 13 970 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému