Mistr v osotatní výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMAILE COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr v osotatní výrobě.

Místo výkonu práce: hl.m.Praha Kontaktní osoba: Matoušková Svatava, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, po - čt od 8:00 - 16:00hod., osobně Po + Čt 8:00 - 16:00 hod. JM Consulting, P - 5, Nádražní 106 Požadujeme: výpis z RT komunikativnost, flexibilitu, samostatnost dobrý zdravotní stav organizační schopnosti pružná pracovní doba je od 6:00 - 14:30 hod. Nabízíme: stravenky, možnost zajištění ubytování, hodnocení práce dle KPI

Společnost

SMAILE COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMAILE COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMAILE COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému