náměstek pro léčebně preventivní péči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Uherskohradišťská nemocnice a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Náměstci pro zdravotní péči - náměstek pro léčebně preventivní péči.

Mzda 44 000 + výrazná motivační složka (v závislosti na zkušenostech, praxi, výsledcích). VŠ-lékařská fakulta. Atestace v oboru, praxe v lékařském oboru min. 10let, zkušenosti s vedením kolektivu, znalost práce na PC- MS Office, zdravotní způsobilost, řídící a organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, systematičnost, analytické a koncepční myšlení, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k řešení úkolů. Přihláška uchazeče musí obsahovat: strukturovaný životopis vč. informace o dosavadní praxi, fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání a kvalifikaci, příp. rozhodnutí MZ ČR o uznání odborné a specializované způsobilosti dle zák. č. 95/2004 Sb., originál výpisu z rejstříku trestů ne starších 3 měsíců, lékařské potvrzení o způsobilosti k povolání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku zasílejte do 31.3.2017 elektronickou poštou na e-mail nebo písemně na adresu Uherskohradišťské nemocnice a.s. Odbor ŘLZ, obálku označit "VŘ LPP".

Lokalita pracoviště

J. E. Purkyně 365, 686 06 Uherské Hradiště 6 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Náměstci pro zdravotní péči

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 44 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Uherskohradišťská nemocnice a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Uherskohradišťská nemocnice a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému