řezač, tiskař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - řezač, tiskař.

práce s PC (základy), dobrý zdravotní stav, práce není vhodná pro ženy (fyzická zátěž), práce na špičkovém strojním zařízení - nákup nových strojů pro rozšíření výroby Čtvrtletní odměny (2 platy navíc), čtvrtletní odměny forma soutěže do výše 10.000,-Kč roční odměny, penzijní připojištění, stravování za 25,-Kč, 5 týdnů dovolené, firemní akce kontakt: tel.: 7:00 - 14:00 nebo e-mailem

Lokalita pracoviště

Kosova 1021, 390 02 Tábor 2 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AL INVEST Břidličná, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AL INVEST Břidličná, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému