Sales and retention agents

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HighSky Brokers, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři - sales and retention agents.

Místo výkonu práce: 3 měsíce na adr. Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava, poté ve Vodičkově 710/3, Praha; mzda bude dohodnuta při ústním jednání We are looking for suitable candidates to enlarge our Czech Sales and Retention Team. In this role you'll be asked to up sell financial products and services. Orientation and comprehensive training and will be part of the successful candidates introduction into the role. Take your career to a new direction with Highsky Brokers! This is a high earning opportunity for energetic sales minded professionals. If selected you will be provided training for up to a month in Ostrava with relocation to Prague when the training is completed. Sales and Retention Agents We are looking for suitable candidates to enlarge our Czech Sales and Retention Team. In this role you'll be asked to up sell financial products and services. Qualification & Experience Requirements: o Excellent communication skills o Fluency in Czech & English (verbal and written) is a must o Background in sales and/or retention o Experience in a call center environment o Experience in an e-commerce environment is advantageous o Advanced computer use knowledge o Good customer support skills o Degree in Business or equivalent o A good remuneration package which includes basic salary and monthly incentive bonuses is offered

Společnost

HighSky Brokers, a.s.

Lokalita pracoviště

Vodičkova 710, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HighSky Brokers, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HighSky Brokers, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému