UKLÍZEČ-KA (jen OZZ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hrtus & Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč-ka (jen ozz).

C04 (jen OZZ) 13/7/2016 jedná se o ostrahu luxusního hotelu v Čeladné, dle operativního rozpisu směn Požadujeme - spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, ŘP sk. B výhodou Nabízíme - zajímavou práci v příjemném kolektivu, zkušenost v oblasti Facility služeb, školíocí kurzy, motivační ohodnocení Kontakt - telefonicky - p. Slota - kontakt

Společnost

Hrtus & Partner s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čeladná, Čeladná, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 61 - 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

9.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hrtus & Partner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hrtus & Partner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému