Manipulační dělník ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMAILE COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - manipulační dělník ve výrobě.

Místo výkonu práce: hl.m. Praha Kontaktní osoba: Matoušková Svatava, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, Po - Čt do 8:00 - 16:00 hod., osobně Po + St 8:00 - 10:00 hod.JM Consulting, P - 5, Nádražní 106 Požadujeme: výpis z RT dobrý zdravotní stav - zvedání a manipulace s břemeny pružná pracovní doba je od 6:00 - 14:30 hod.

Společnost

SMAILE COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMAILE COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMAILE COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému