Detektivové OD - Kamerový systém

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CENTURION loss prevention a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - detektivové od - kamerový systém.

Požadavky: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, odpovědnost, praxe v oboru a certifikát výhodou. Krátký, dlouhý týden, 80 až 90% pracovní doby připadá na kamery. Výhody: stálé a perspektivní zaměstnání, zajímavé osobní ohodnocení, dobrý kolektiv Nutno domluvit schůzku předem na tel. kontakt- p. Ptáček (Po-Pá 8:00 - 18:00 hod.) nebo na mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CENTURION loss prevention a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CENTURION loss prevention a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému