Service Excellence Process Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) - service excellence process manager.

Místo výkonu práce: Siemensova 1, 15500 Praha 515 Kontaktní osoba: Štemberová Michaela, e-mail: kontakt Požadujeme: plynulá angličtina, němčina a španělština min.5.let zkušeností z oblasti procurementu zkušenosti s interními procesy společnosti Siemens zkušenost z centra sdílených služeb v zahraničí (v rámci společnosti Siemens) praxe/zkušenost z oblasti účetnictví a controllingu znalost metodologie Six Sigma/Lean zkušenost z oblasti projektového managementu

Společnost

Siemens, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Siemensova 2715, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
  • Španělština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému