Technický expert

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LARITIS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje - technický expert.

Místo výkonu práce: hl.m. Praha Kontaktní osoba: Podolská Marie, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Název pozice: technický expert (Senior technical expert) Požadované vzdělání: - vysokoškolské vzdělání v oblasti řízení lidských zdrojů a managementu - vzdělání v oblasti průmyslu/technologií Praxe: - nejméně 4-5 let praxe na pozici manažera/výkonného ředitele v oblasti železničního průmyslu Jazyková vybavenost: Anglický jazyk (plynule slovem i písmem), Ruský jazyk (plynule slovem i písmem) Charakteristika pozice: - vyhledávání obchodních partnerů, dodavatelů a výrobců potřebného zboží a prověřování jejich spolehlivosti - komunikace s výrobci, domluva na podmínkách spolupráce, vyjednávání o cenách a dodacích podmínkách - příprava dokumentů, koordinace uzavírání smluv s obchodními partnery - sledování a průběžná kontrola plnění závazků ze smluv - kontrola kvality, parametrů a množství dováženého a přepravovaného zboží - analýza obchodních podmínek, organizace skladování zboží - řešení problémů a otázek vyvstávajících v rámci přípravy dokumentů a sjednávání obchodů - překlad textů z angličtiny do ruštiny/z ruštiny do angličtiny, příprava dokumentů v anglickém i ruském jazyce - výpočet celkové hodnoty zboží v souladu s pravidly Incoterms 2010 - vyžadování a hodnocení vzorků produktů a potřebné dokumentace od výrobců a dodavatelů - kontrola výrobního procesu, přepravy a dodávek zboží, kontrola související dokumentace a podkladů - určení technických požadavků dodávaného zboží, výpočet a kontrola výkonnosti - analýza požadavků a preferencí odběratelů - porovnávání zboží od většího počtu dodavatelů, asistence při výběru nejvhodnějších dodavatelů - organizace a plánování dodávek Místo výkonu práce: Praha / pracovní cesty v rámci Evropy (zejména Ukrajina, Rusko

Společnost

LARITIS s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LARITIS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LARITIS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému