Redaktor časopisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mezinárodní mládežnické hnutí "Youth Time" hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti vydavatelství - redaktor časopisu.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Zborovská č.p. 716/27 Kontaktní osoba: Golikov Anton Ing, e-mail: kontakt Požadujeme: -prokazatelné zkušenosti s redaktorskou činností minimálně 3 roky -schopnost samostatného vyhledávání relevantních témat a jejich zpracování -orientaci v zahraničích tématech -velmi dobré povědomí o politickém a společenském dění -nadšení pro redaktorskou práci a nápaditost -velmi dobrou práci s internetem, schopnost vyhledávat informace - analytické schopnosti - velmi dobré stylistické dovednosti - znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka - schopnost vysokého pracovního nasazení Nabízíme: - zajímavou práci v seriózním médiu - možnost zpracovávat vlastní témata do hloubky - možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu - dobré mzdové ohodnocení - další zaměstnanecké benefity

Společnost

Mezinárodní mládežnické hnutí "Youth Time"

Lokalita pracoviště

Zborovská 716, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mezinárodní mládežnické hnutí "Youth Time" výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mezinárodní mládežnické hnutí "Youth Time" o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému