seřizovači lisů a obráběcích strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BOVA Březnice spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - seřizovači lisů a obráběcích strojů.

pozice:seřizovači lisů a obráběcích strojů požadavky: výuční list, práce ve dvousměném provozu, manuální zručnost,zodpovědnost, seřizovač hydraulických lisů zaměstnanecké výhody: 13 plat, příspěvek na stravování, měsíční prémie za odpracovaný fond pracovní doby nástup: možný ihned mzda: od 22000 - 24000,- Kč Kontakt: Ježek Jiří, tel.: kontakt, e-mail: kontakt. Telefonicky kontaktujte pouze od 8:00 - 16:00 hod. Místo výkonu práce: Březnice

Společnost

BOVA Březnice spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Za nádražím 472, 262 72 Březnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOVA Březnice spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BOVA Březnice spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému