Skladník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Toyota Logistics Services Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/ce.

Hlavní odpovědnosti: skladník/skladnice je zodpovědná/ý za bezchybné provádění skladových operací Hlavní povinnosti: · nakládka a vykládka kamionů: manipulace se zbožím pomocí vysokozdvižného vozíku nebo manuálně · kontrola průvodních přepravních dokumentů · třídění, balení, zaskladňování a vyskladňování zboží · práce s čárovými kódy a skennery · manipulace se zaskladňovacími/vyskladňovacími štítky, počítačovými soupisy zboží atd. · respektování bezpečnosti práce Požadujeme: · čistý výpis z evidence rejstříku trestů · zkušenost v prostředí skladu výhodou · ochota pracovat ve dvousměnném provoze · oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku I/A, B, C, W1, G výhodou Uvedena nástupní mzda, po zapracování 17 000,- Kč, systém benefitů Hlásit se na tel. č. kontaktpí. Petříková nebo zasílat životopis na e-mail: kontakt do 31.3.2017 (uzávěrka životopisů)

Společnost

Toyota Logistics Services Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 92, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Toyota Logistics Services Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Toyota Logistics Services Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému