Manažer pobočky Beroun a okolí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ondřej Pávek hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté pro styk s veřejností - manažer pobočky beroun a okolí.

Příjmeme manažera pro vedení obchodního týmu v rámci pobočky v Beroun a okolí.. Zájemci, zasílejte 1) ŽIVOTOPIS a 2) MOTIVAČNÍ DOPIS (do kterého napište, proč se chcete ucházet o práci v naší společnosti, čím nám můžete být přínosem) na e-mail kontakt Základní požadavky: - min. úplné středoškolské vzdělání - praxe ve vedení lidí výhodou - čistý VRT Nabízíme: - manažerské vzdělávání - výdělek 40.000,- Kč - možnost ovlivnění výdělku vlastním přístupem - podíl na zisku firmy v ČR - doživotní renta za odvedenou práci Pracovní náplň:- první dva měsíce zaučení se do oblastí naší práce - kontakt s klienty - od třetího měsíce rozšiřování a vedení obchodní skupiny Hledáme člověka, na kterého budume mít vysoké nároky. Jednak na kvalitu odváděné práce a jednak na pracovní vytížení. Přijmeme k sobě i člověka bez předchozích zkušeností s vedením lidí. Pro nás je podstatné, jestli chcete dělat práci, která má smysl a budoucnost. Hledáme spolupracovníka na dlouhodobou spolupráci. Hledáme někoho, kdo umí více dělat, než mluvit.

Společnost

Ondřej Pávek

Lokalita pracoviště

Purkyňova 3367, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ondřej Pávek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ondřej Pávek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému