Skladník do potravinářského průmyslu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - skladník do potravinářského průmyslu.

Místo výkonu práce:Hlavní město Praha, Praha, Ruzyně, 161 00, U Prioru č.p. 884/4 Kontaktní osoba: Radotínský Marek, e-mail: kontakt Požadujeme: řidičské oprávnění sk.C (sk. E výhodou) profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu (finanční kompenzace při nutnosti pořízení samozřejmostí) Jedná se o správu skladu potravinářských výrobků, fyzický příjem a výdej zboží (práce v chlazeném prostředí) vykládka a nakládka zboží evidence stavu skladu Výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění

Společnost

AGF Food Logistics, a.s.

Lokalita pracoviště

U Prioru 884, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGF Food Logistics, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGF Food Logistics, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému