všeobecná zdravotní sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Alergo - Imuno Centrum, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry se specializací - všeobecná zdravotní sestra.

místo výkonu práce: Olšanská 2666/7, Praha 3 kontakt emailem: kontakt Do zavedené ordinace přijmeme zdravotní sestru na částečný úvazek (0,5). Požadujeme: praxe se zpracováním zdravotnické dokumentace na PC, spolehlivost, příjemné vystupování a jednání s lidmi, zaměření na alergologii a klinickou imunologii výhodou. Po tříměsíční zkušební době nabízíme smlouvu na dobu neurčitou, s tím spojené zvýšení platu, zaměstnanecké výhody a benefity.

Společnost

Alergo - Imuno Centrum, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Olšanská 2666, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alergo - Imuno Centrum, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alergo - Imuno Centrum, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému