AUTOELEKTRIKÁŘ - DIAGNOSTIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGROTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - autoelektrikář - diagnostik.

Pracovní náplň Kontakt: telefonicky od 7:00 - 15:30 na tel: kontakt e-mailem na: kontakt osobně: Brno, Dornych 65, servis automobilů Místo výkonu práce: Dornych 65, Brno Diagnostika a opravy elektronických závad automobilů Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel Servis a opravy vozidel Požadujeme SOU s maturitou nebo vyučením v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, autoelektrikář, mechanotronik, diagnostik Praxe v oboru výhodou, orientace v elektrických schématech Řidičský průkaz sk. B, C výhodou Základní znalost práce na PC Technická znalost automobilů, technické normy Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědnost Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům Nabízíme Zázemí stabilní společnosti Pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení Platové ohodnocení závislé na výkonu Příspěvek na stravování Motivační mzda při zapracování Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

AGROTEC a.s.

Lokalita pracoviště

Dornych 116, 617 00 Brno 17, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Autoelektrikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGROTEC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGROTEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému