Mistr výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRANITOL akciová společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr výroby.

Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun. Náplň práce: - řízení výrobních procesů a výrobní logistiky - vedení směny 15-ti pracovníků v nepřetržitém provozu - odpovědnost za kvalitu a efektivitu výrobního procesu - odpovědnost za bezpečnost a ochranu zdraví pracovníků na směně Očekáváme: - ÚSO vzdělání, technické zaměření výhodou - praktické zkušenosti na obdobné pozici minimálně 1 rok - znalost metod štíhlé výroby vítány - zodpovědnost, samostatnost, schopnost vést tým - znalost práce na PC Nabízíme: - týden dovolené navíc dle odpracované doby - příspěvek na stravování - příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění - příspěvek na sport, zdraví a kulturu Jestliže Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj profesní životopis POUZE na výše uvedený email.

Lokalita pracoviště

Partyzánská 464, 793 05 Moravský Beroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRANITOL akciová společnost výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRANITOL akciová společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému