Pekař /ka - cukrář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jindřich Velička hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek - pekař /ka - cukrář/ka.

Místo výkonu práce: U Sokolovny 140/2, Ostrava - Petřkovice Kontakt: kontakt, tel. kontakt, osobně v místě výkonu práce. Náplň práce: Míchání těst, příprava náplní, výroba pekárenských výrobků Požadujeme: Samostatnost, komunikativnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme: Zázemí firmy s dlouholetou tradicí

Společnost

Jindřich Velička

Lokalita pracoviště

U Sokolovny 140, 725 29 Ostrava 29, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pekař v oboru Potravinářství
Alternativní názvy profese: Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jindřich Velička výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jindřich Velička o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému