Specialista/tka ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - specialista/tka ostrahy.

Místo výkonu práce: Nádražní 2785/9, Moravská Ostrava Kontaktujte nás pouze telefonicky kontaktnebo e-mailem kontakt kontakt NECHODIT NA PRODEJNU!!! Expandující firma s dlouholetou činnosti přijme zaměstnance/kyně na pozici specialista/tka ostrahy v prodejních řetězců a drogerií. Požadujeme výpis z řejstříku trestu. Výhodou je Osvědčení o profesní kvalifikaci, zdravotní průkaz či praxe v oboru. Zaměstnanecké výhody: Bonusy za záchyty, příspěvek na dopravu, možnost kariérního růstu.

Společnost

EBS-HOLDING SECURITY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 2785, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému