TECHNIK - ODBORNÝ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NEJMARKET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici - technik - odborný prodejce zahradní techniky.

A11 10/10/2016 POPIS POZICE - prodej a poradenství zahradní techniky STIHL, grilů WEBER a strojů KÄRCHER; - komunikace s dodavateli, objednávání zboží, vyřizování reklamací; - přijímání oprav do servisu; - podle potřeby drobné servisní zásahy, příprava pro servis, opravy, objednávání náhradních dílů a jejich přiřazování k zakázkám; - odbavování objednávek e-shopu. POŽADUJEME - SŠ vzdělání; - praxe v oboru a dřívější zkušenosti se servisem elektrických a motorových strojů a přístrojů velkou výhodou; - manuální zručnost; - příjemné vystupování, prozákaznickou orientaci, ochotu učit se a zdokonalovat v oboru, ochotu absolvovat odborná školení, osobní zájem o obor; - znalost práce na PC; - velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, vstřícnost; - zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, - ŘP sk. B - HPP, nástup ihned; - 15.000,- Kč hrubého, po zk. době navíc provize z hospodářského výsledku prodejny; - výrazné zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment nabízený celou naší sítí; - další firemní benefity; - zajímavá práce s vysoce kvalitním sortimentem pro úspěšnou, ryze českou a neustále rostoucí společnost; - podíl na určení a směřování prodejny, spoluúčast na tvorbě a naplňování podnikové vize.

Společnost

NEJMARKET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příborská 1000, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NEJMARKET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NEJMARKET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému