Připravář/ka, rozpočtář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JTA - Holding, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Rozpočtáři specialisté - připravář/ka, rozpočtář/ka.

Místo výkonu práce:Ostrava Kontakt: kontakt Prosíme Vás zasílejte pouze písemné nabídky - NEVOLEJTE. Děkujeme za pochopení Požadujeme: SŠ , VŠ stavebního směru, obor : pozemní stavby, znalost práce na PC : world, excel, outlook, Autocad, řidičský průkaz B Praxe v oboru a autorizace vítána. Náplň práce: zpracování kompletních stavebních nabídek - poptání a vyhodnocení nabídek čtení projektové dokumentace tvorba harmonogramů práce s projektanty, dodavateli a investory zpracování všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek příprava podkladů pro uzavírání smluv pracování stavebních rozpočtů Práce na HPP, na dobu neurčitou, mzda od 20 000 Kč do 25 000 Kč. Nástup možný IHNED.

Lokalita pracoviště

Petřkovická 861, 725 29 Ostrava 29, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Rozpočtáři specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • internet
  • windows

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JTA - Holding, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JTA - Holding, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému