CUSTOMER EXPERIENCE PROJECT ASSISTANT - ENGLISH NATIVE SPEAKER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IPSOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté průzkumu trhu - customer experience project assistant - english native speaker.

Co očekáváme od potenciálního kandidáta: - Vysokoškolský diplom, nejlépe z oboru Marketing či Obchod a komunikace - Uchazeč musí být rodilý anglický mluvčí (ze země, kde je anglický jazyk úředním jazykem) - Schopnost a ochotu pracovat v týmu a dosahovat jak týmových, tak individuálních cílů - Schopnost výborné organizace a plánování, - Výborné komunikační schopnosti, schopnost adaptovat se a komunikovat s rozličnými skupinami lidí pocházejících z různých kultur - Proaktivita s pozitivním nadhledem - Pokročilá znalost MS Office, zejména Excel a Power Point, internet. - Nadšení pro získání nových zkušeností a zodpovědnost - Schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí a dodržovat velké množství termínů Náplň práce: The Customer Experience Project Assistant bude zodpovědný za distribuci mystery shopping návštěv v síti mystery shopperů v anglicky mluvících zemích. Bude kontrolovat správnost a včasnost dodání výstupů projektů pro země, které mu byly přiřazeny. Dále bude asistovat při rekrutaci a školení nových mystery shopperů a aktualizovat data.

Společnost

IPSOS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na příkopě 859, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IPSOS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IPSOS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému