KOORDINÁTOR FIREMNÍHO SW A HW

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CRYTUR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - koordinátor firemního sw a hw.

Náplň práce: Koordinace spolupráce s externím správcem sítě a koncových zařízení. Administrace aplikací, například K2 Admitec, PALSTAT, PDM a dalších, užívaných při vývoji a výrobě (číselníky, uživatelé, sestavy). Řešení incidentů a provozních problémů těchto aplikací. Koordinace rozvoje aplikací jejich externími dodavateli. Spolupráce s interním R&D a externími partnery při vývoji SW částí našich produktů. Požadujeme: SŠ / VŠ technického typu, IT zaměření výhodou. Dobré znalosti v oblasti informačních technologií (včetně MS Office). Schopnost komunikovat s uživateli různých skupin potřeb. Prokazatelnou zkušenost se správou aplikací. Znalost angličtiny na velmi dobré komunikační úrovni. Nabízíme: Plný pracovní úvazek. Pružnou pracovní dobu. Smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou. Samostatnou, kreativní a odpovědnou práci. Kompetitivní ocenění. 5 týdnů dovolené. Stravenky. Životní pojištění. Zázemí rychle se vyvíjející české společnosti. CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 140 zaměstnanci a obratem 160 mil. Kč. kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.

Společnost

CRYTUR, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Palackého 175, 511 01 Turnov 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CRYTUR, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CRYTUR, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému