Car Fleet Manager, Manažer vozového parku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMILO Car a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - car fleet manager, manažer vozového parku.

místo výkonu práce: Praha kontakt:Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na kontakt Hasala Milan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: - řízení našich autopůjčoven kontakt a kontakt - strategické řízení fleet managementu - spolupráce s manažerem nákupu -centralizace fleet managementu z jednotlivých divizí - zodpovědnost za servisy, opravy, nájezdy km, paliva, palivové karty - reporting - jednání s partnery / dodavateli - spolupráce s kolegy v různých business jednotkách -vedení projektů Očekáváme: - VŠ/SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření - slušná znalost anglického a českého jazyka podmínkou - zkušenosti s vyjednáváním s partnery / dodavateli - zkušenosti s projekty - zájem o automobilový svět - velmi dobré komunikační, vyjednávací a prodejní dovednosti - samostatnost, spolehlovost a efektivita, inciciativní osobnost - chuť podílet se na nových projektech a nést plnou zodpovědnost za jejich uskutečnění - vysoké pracovní nasazení - časová flexibilita - ŘP sk. B - aktivní řidič práce s PC na uživatelské úrovní Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké výhody nástup ihned

Společnost

AMILO Car a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMILO Car a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMILO Car a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému