PROGRAMÁTOR/KA MOBILNÍCH APLIKACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost as4u.cz, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - programátor/ka mobilních aplikací.

Popis pracovní činnosti: - vývoj nativních mobilních aplikací pro Android, iOS, Windows Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru, vhodné i pro absolventy - praxe s programování nativních aplikací pro Android, iOS nebo Windows - implementace open source technologií a projektů - znalost AJ na úrovni čtení technických manuálů - samostatný a iniciativní přístup k práci - výhodou je znalost programování multiplatformních aplikací, použití frameworku Angular, Ionic - uvítáme znalost frameworku Unity Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - zázemí stabilní společnosti - práci v tvůrčím a dynamickém týmu - zaměstnanecké benefity - místo pracoviště Liberec - nástupní plat 15 -25 tis. Kč - termín nástupu co nejdříve - podpora v rozvoji Kontaktujte nás: - strukturovaný profesní životopis zašlete na kontakt - tel. + kontakt911

Společnost

as4u.cz, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Humpolecká 108, 460 05 Liberec 5, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti as4u.cz, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost as4u.cz, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému