projektant/ka elektrického vedení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - projektant/ka elektrického vedení.

Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním, digitalizací sítí a montážními pracemi v oblasti elektrického vedení NN, VN a VVN hledá pracovníka na pozici: Projektant elektrického vedení Náplň práce: Projektování elektrického vedení sítí VN, NN a DTS Požadujeme: - VŠ vzdělání - zaměření energetika výhodou (příp. SŠ s praxí) - Znalost problematiky distribučních a přenosových sítí - Znalost práce v AutoCadu příp. Microstationu - Znalost NJ nebo AJ výhodou - Samostatnost - Organizační schopnosti - Flexibilita - Praxe výhodou Nabízíme: - Odpovídající platové ohodnocení dle mzdových tarifů společnosti (hrubá mzda od 22.000,- Kč) - Práci v příjemném kolektivu, ve stabilní společnosti - Pět týdnů dovolené - Perspektivu - Příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní připojištění - Očkování proti klíšťové encefalitidě - Odměny při pracovním a životním výročí Pracoviště: Plzeň (Orlík) Nástup: po domluvě Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: kontakt OMEXOM GA Energo s.r.o., Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Střílně 1929, 323 00 Plzeň 23 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému