Automechanik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RELY servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - automechanik/čka.

Místo výkonu: Ostrava Muglinov, Bohumínská 778 Kontakt: emailem kontakt Ostravský autosalon RELY servis s.r.o. (prodejce vozů Hyundai), hledá zaměstnance na pozici automechanika osobních automobilů. POŽADUJEME: - SOU/SŠ vzdělání (obor: automechanik, autoelektrikář) - praxi v oboru min. 2 roky - zájem o práci, důslednost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení - schopnost samostatné i týmové práce - ŘP sk. B - čistý trestní rejstřík Zaměstnanecké výhody: - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí stabilní dlouholeté společnosti

Společnost

RELY servis s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bohumínská 778, 712 00 Ostrava 12, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RELY servis s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RELY servis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému