Obsluha CNC strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZPS Prefix a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - obsluha cnc strojů.

OBSLUHA CNC STROJŮ Požadujeme: vzdělání strojírenského zaměření (nejlépe obráběč kovů, nástrojař, mechanik seřizovač CNC), velkou výhodou praxe na obdobné pozici, čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. Náplň práce: programování, seřizování a obsluha CNC. PP na dobu neurčitou. Místo je vhodné i pro absolventy, zaučíme. Zájemci zasílejte prosím své životopisy na email kontakt nebo volejte na číslo kontaktp. Křenková.

Společnost

ZPS Prefix a.s.

Lokalita pracoviště

Ratiboř 551, 756 21 Ratiboř u Vsetína, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZPS Prefix a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZPS Prefix a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému