ÚPRAVÁŘ/KA TEXTILIÍ ( POTISKOVÁNÍ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INTERCOLOR, akciová společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin - úpravář/ka textilií ( potiskování).

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: INTERCOLOR, akciová společnost, Bílá Voda č.p. 100, 561 62 Červená Voda ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: obědy za 19 Kč, vyšší dovolená - až 30 dní , 13. mzda ve výši průměrné měsíční mzdy, odměna na dovolenou 2000 Kč, měsíční příspěvek na penz. fond 5% hrubé mzdy, měsíční příspěvek na dopravu, možnost ubytování v místě V případě zájmu kontaktujte paní Valnohovou telefonicky (7.00 - 14.00 hod) na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt, případně osobně.

Společnost

INTERCOLOR, akciová společnost

Lokalita pracoviště

Červená Voda 100, 561 62 Červená Voda, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTERCOLOR, akciová společnost výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTERCOLOR, akciová společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému