Bezpečnostní pracovník/ce - Vrátný/á - Administrativní budova

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - bezpečnostní pracovník/ce - vrátný/á - administrativní budova.

Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle kontakt. Místo výkonu: Masarykovo náměstí 2655, Pardubice 2 Informace o pracovním místě Obsazujeme chráněná místa pro OZP/OZZ. Jedná se o klidnou práci v příjemném prostředí. Pracovní náplň: - zajištění plynulého chodu recepce - drobná administrativa - základní práce na PC – velice jednoduchý systém - nepravidelná pochůzka Požadujeme: - samostatný a zodpovědný přístup k práci - slušné vystupování - trestní bezúhonnost - ochotu pracovat ve směnném provoze - 12ti hodinové směny (den/noc) – možná individuální dohoda při plánování směn Nabízíme: - stabilní a dlouhodobé uplatnění v klidném prostředí - HPP - mzdu 65 - 78Kč/hod dle výkonu - pravidelné vyplácení mzdy ve stanoveném termínu - možnost získat certifikát „Strážný/á“ za zvýhodněných podmínek - individuální přístup při rozpisu směn - vstřícné a upřímné jednání

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 2655, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník detektivní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: 65 - 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému