TUTTI HRÁČ DO SKUPINY DRUHÝCH HOUSLÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní hudebníci - tutti hráč do skupiny druhých houslí.

Kontakt: Přihlášky zasílejte spolu se stručným životopisem adresou, e-mailem, telefonickým kontaktem a s notovým materiálem pro korepetitora do 30.11.2016 na adresu: Karlovarský symfonický orchestr, Husovo náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary nebo na kontakt Pracovní doba: 8-16 hod Nástup ihned po řádném splnění konkurzu nebo dle domluvy. Konkurz se bude konat v úterý 13.12.2016 v Karlových Varech, Mlýnské nábřeží 5, Lázně III (hotel Windsor) od 13.00 hod. Pozvaným účastníkům budou zaslány orchestrální party a přesná specifikace času vystoupení. Nabízíme: Tabulkový plat, osobní ohodnocení, možnost zajištění ubytovny, čárkové limity. Podmínky konkurzu: 1. věta z libovolného koncertu 19. nebo 20. Století Orchestrálních party: A. Dvořák - 8. symfonie - 4. Věta A. Dvořák - Slovanské tance č. 1 a 9 B. Smetana - Má Vlast: Vyšehrad, Z českých luhů a hájů, Šárka, Tábor, Blaník

Společnost

Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Mlýnské nábřeží 507, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému