TUTTI HRÁČ DO SKUPINY 1. HOUSLÍ - 0,5 ÚVAZEK NEBO CELÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK DLE DOHODY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní hudebníci - tutti hráč do skupiny 1. houslí - 0,5 úvazek nebo celý pracovní úvazek dle dohody.

Kontakt: Přihlášky zasílejte spolu se stručným životopisem adresou, e-mailem, telefonickým kontaktem a s notovým materiálem pro korepetitora do 30.11.2016 na adresu: Karlovarský symfonický orchestr, Husovo náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary nebo na kontakt Pracovní doba: 8-16 hod Výše mzdy: plný úvazek - 15 000,-; zkrácený úvazek 0,5 - od 8 000,- Nástup ihned po řádném splnění konkurzu nebo dle domluvy. Konkurz se bude konat v úterý 13.12.2016 v Karlových Varech, Mlýnské nábřeží 5, Lázně III (hotel Windsor) od 13.00 hod. Pozvaným účastníkům budou zaslány orchestrální party a přesná specifikace času vystoupení. Nabízíme: Tabulkový plat, osobní ohodnocení, možnost zajištění ubytovny, čárkové limity. stravenky, výhodné telefonní tarify. Podmínky konkurzu: 1. věta z libovolného koncertu 19. nebo 20. století. Orchestrální party: Smetana: Má vlast - Vyšehrad, Šárka, Z českých luhů a hájů Mozart: Symfonie č. 39, 4. Věta Strauss: Don Juan, Op. 20 Prokofjev: Symfonie č. 1 "Klasická"

Společnost

Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Mlýnské nábřeží 507, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému