Firma esc Aerospace se převážně specializuje na: - On-board software pro satelitní přístroje, satelitní platformy a jejich nosiče, - autopiloty a palubní avioniku pro bezpilotní letadla (UAV / RPAS) a - obranné systémy proti dronům (Drone Defence).

Web editor/programátor a administrátor e-shopu

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

V současné době rozšiřujeme náš tým o pozici Web editor/programátor a administrátor e-shopu.

Požadavky:

·         zkušenost na obdobné pozici 1-2 roky (pozice vhodná pro studenta/absolventa s praxí),

·         zákonitosti tvorby webové prezentace,

·         znalost HTML, CSS, MySQL, CMS,

·         zkušenost s PHP frameworkem výhodou.

Náplň práce:

·         programování webových stránek a e-shopu,

·         starost o správnou funkčnost webu, e-shopu a jejich rozvoj,

·         správa obsahu – zodpovědnost za nastavení registrovaných produktů, ad-hoc změny obsahu webových stránek,

·         návrh zlepšovacích opatření v rámci webu a e-shopu.

Nabízíme:

·         nástup ihned,

·         práce na DPP nebo OSVČ,

·         příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí,

·         hlavní kancelář na Praze 6.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v ČJ s fotografií, s možným termínem nástupu a představou o hodinovém výdělku.

Společnost

evolving systems consulting s.r.o., an esc Aerospace company

Pobočka zahraniční společnosti
Rok založení společnosti: 2005
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: 1-50 mio Kč

Lokalita pracoviště

Čs. Armády, 16000 Praha- Dejvice (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: Webmaster v oboru Informační technologie

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Dohoda o provedení práce (4 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Vhodné i pro studenty
  • Kolektiv 25-35let
  • Klouzavá pracovní doba
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • HTML/CSS - pokročilý
  • PHP - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti evolving systems consulting s.r.o., an esc Aerospace company výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost evolving systems consulting s.r.o., an esc Aerospace company o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému