KONSTRUKTÉR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEgA - Měřící Energetické Aparáty, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - konstruktér.

Místo výkonu práce: rozvodna Ptáčov, Třebíč Požadujeme: - elektrotechnické vzdělání - znalost SW Solid Edge, AutoCAD - znalost AJ na úrovni nutné k orientaci v technické dokumentaci - pečlivost, samostatnost, zodpovědnost Hlavní náplň práce - spolupráce na vývoji nových i stávajících výrobků společnosti - práce se SW - tvorba 3S modelů a výkresové dokumentace Výhodou: - zkušenost s obsluhou CNC frézy - zájem o elektrotechniku Po zapracování je předpoklad prodloužit smlouvu na dobu neurčitou

Společnost

MEgA - Měřící Energetické Aparáty, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Třebíč 1, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEgA - Měřící Energetické Aparáty, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEgA - Měřící Energetické Aparáty, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému