Farmaceutický asistent/ka - Laborant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Farmaceutičtí asistenti - farmaceutický asistent/ka - laborant/ka.

Místo výkonu práce: Lékárna Palladium - Náměstí Republiky 1078/1, 110 00 Praha 1, Lékárna Quadrio - Spálená 2121/22, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Chládek Daniel PharmDr., tel.: kontakt, kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: - VOŠ nebo SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent - zájem o pacienta a jeho zdraví - možnost zapojení se do interních odborných projektů - průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělání - ochotu učit se novým věcem Nabízíme: - profesní rozvoj a kariérní růst - kvalitní vzdělávání - možnost zapojení se do interních odborných projektů - motivační systém odměňování - moderní pracovní prostředí - zázemí stabilní České společnosti - stravenky - příspěvek na penzijní pojištění - plný nebo částečný úvazek Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budem rádi, když nám zašelte svůj životopis na e-mailovou adresu kontakt

Společnost

International Pharmaceutical Corporation, a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Farmaceutický laborant v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Farmaceutičtí asistenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti International Pharmaceutical Corporation, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému