lektor-instruktor AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ministerstvo obrany hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - lektor-instruktor aj.

Místo výkonu práce: Kasárna 17. listopadu, Pilotů 217/12, 161 00 Praha 6-Ruzyně Kontakt: Mgr. Andrea Růžiková, tel.: kontakt, kontakt, e-mail: kontakt (do 31.7.2016) Ukončené VŠ vzdělání filologického nebo pedagogického směru z AJ a nejméně dvouletá praxe. U jiných magisterských vzdělání musí být minimálně tříletá praxe. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená, možnost ubytování.

Společnost

Ministerstvo obrany

Lokalita pracoviště

Pilotů 217, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ministerstvo obrany výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ministerstvo obrany o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému