Automechanici

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARRIVA PRAHA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů - automechanici.

Místo výkonu: U seřadiště 65/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice Kontakt: Váňová Jana, tel.: kontakt(8-14 hod), e-mail: kontakt Požadujeme: - odbornou způsobilost - vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář - zdravotní způsobilost Zaměstnanecké výhody: - ubytování mimo Prahu zdarma - příspěvek na ubytování na ubytovně na území hlavního města - jízdní výhody v Praze a na komerčních linkách ARRIVA PRAHA - stravenky ve výši Kč 70 (50 % hradí zaměstnavatel) - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až do výše Kč 400 (odstupňováno podle odpracovaných let) - výměra dovolené 22 dnů

Společnost

ARRIVA PRAHA s.r.o.

Lokalita pracoviště

U seřadiště 65, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARRIVA PRAHA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARRIVA PRAHA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému