Automechanik osobních vozidel BMW

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STRATOS AUTO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - automechanik osobních vozidel bmw.

Místo výk. práce: Za Klíčovem č. 987/1, Praha 9.Kontakt:Své životopisy včetně fotografie na tuto pozici zasílejte na e-mailovou adresu kontakt. Náplň práce:Organizace práce prodejního týmu. Zodpovědnost za plnění prodejních cílů. Optimalizace procesů obchodního oddělení. Požadujeme:SŠ/VŠ vzdělání, Praxe na manažerské pozici a v prodeji automobilů min. 5 let. Organizační a rozhodovací schopnosti, Orientace na výsledek, Výborná komunikace, reprezentativní vystupování, Vysoká orientace na zákazníka a poskytování služeb. Zkušenosti s vozidly značky BMW - výhodou, Znalost AJ, Práce na PC a řidičský průkaz sk. B. Nabízíme:Moderní zázemí, Výborné motivační mzdové ohodnocení, Práce v luxusním prostředí. Zaměstnanecké benefity, Služební vůz.

Lokalita pracoviště

Za Klíčovem 978, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRATOS AUTO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRATOS AUTO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému