OBCHODNÍ REFERENT/KA , JUNIOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NEA engineering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní referent/ka , junior.

*Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA engineering Group se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika. Vaše výhody: - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj - Osobní přístup - Firemní akce - Dovolená navíc Staňte se členem kolegiálního a dynamického týmu v úspěšně se rozvíjejícím podniku. Pro posílení našeho týmu hledáme nyní Obchodní referent/ka - junior Žďár nad Sázavou / ČR Pracovní náplň: - Zpočátku budete zprostředkovávat komunikaci mezi specialisty pro nábor pracovníků a prodejním oddělením a po zapracování do prodejní praxe se můžete stát vedoucím pracovníkem pro oblast prodeje (Account Manager). - Aktivní podpora kandidátů v procesu přijímacího řízení - Vedení personálních rozhovorů a rozhovorů o dalším rozvoji zaměstnanců - Udržování kontaktů se stávajícími zákazníky a vytváření vlastní zákaznické základny - Analýza požadavků zákazníků - Vytváření nabídek a kalkulací podle požadavků zákazníků - Sledování, analýza a vyhodnocování trhu vzhledem k odbytovým možnostem a aktivitám konkurence Váš profil: - Ukončené studium ekonomie nebo podobná kvalifikace, odpovídající požadavkům na danou pracovní pozici - První zkušenosti s vytvářením kalkulací - Žádoucí jsou zkušenosti z prostředí techniky - Velmi dobré komunikační schopnosti a umění vyjednávat - Velmi dobrá znalost němčiny nebo angličtiny - Velmi dobré znalosti MS-Office - Čekají Vás zajímavé úkoly v perspektivním, technologicky náročném a globálně orientovaném vývoji! Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail kontaktering.?

Lokalita pracoviště

Nová 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NEA engineering s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NEA engineering s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému