Pomocný doprovod pro zahraniční klientelu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SpaMed Center s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - pomocný doprovod pro zahraniční klientelu.

Místo výkonu práce: Sanatoria Klimkovice, Hýlov 24 V případě zájmu volejte na tel.: kontakt, pište na e-mail: kontakt nebo se dostavte osobně do Sanatorií Klimkovice od 7.00 do 15.00 hod. Bližší informace dozvíte při osobní schůzce. Jedná se o ošetřovatelskou výpomoc cizincům, kteří neumí česky. Základy anglického jazyka výhodou. Náplň práce je jednoduchá. Spočívá v doprovázení cizinců na procedury a pomáhat jim s oblékáním, hygienou atd. Ranní, odpolední, noční vždy 8 hodin. Ranní je od 7-15, odpolední od 15-23 a noční od 23-7 hod. Odpolední a noční se požaduje pouze u těžších stavů, takže většinou ranní. Dohoda o provedení práce: Zkrácený úvazek: 8 hod.

Společnost

SpaMed Center s.r.o.

Lokalita pracoviště

Klimkovice 24, 742 83 Klimkovice (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SpaMed Center s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SpaMed Center s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému