Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Stanko Vladislav Ing., tel.: kontakt, pracovní dny 10 - 15 hod., e-mail: kontakt Úklidové a pomocné práce, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, samostatnost, praxe v oboru vítána. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, zajištěné ubytování, vzdělávání v oboru gratis.

Společnost

EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 300 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému