Chůva

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Villa Luna mateřská škola s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci péče o děti v oblasti předškolní výchovy v mimoškolských zařízeních - chůva.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Rozárčina č.p. 419/25 Kontaktní osoba: Timková Olga Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Podmínkou: Kvalifikace - kurz pro chůvy, komunikativní znalost anglického jazyka, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k dětem, týmový duch, flexibilita.

Lokalita pracoviště

Rozárčina 419, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Villa Luna mateřská škola s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Villa Luna mateřská škola s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému