Prodejní poradci specialisté

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROROK SPORT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači sportovních potřeb - prodejní poradci specialisté.

z: 13.7.2016 a: 7.9.2016 Požadavky: znalost v oblasti sportovního zboží a outdooru, samostatnost, komunikace, spolehlivost, příjemné vystupování a chování, bezúhonnost Náplň práce: odborné poradenství a prodej sportovního zboží, příjem zboží a jeho kontrola Pracovní doba: Po - So dle rozpisu Kontakt: pouze písemně, životopis zaslat na e-mail: kontakt, do předmětu uvádět pozn. Nový Jičín

Společnost

PROROK SPORT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Masarykovo nám. 4, 741 01 Nový Jičín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači sportovních potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROROK SPORT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROROK SPORT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému