Sociální pracovník - koordinátor pracovníků v přímé péči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětské centrum Paprsek hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - sociální pracovník - koordinátor pracovníků v přímé péči.

Dětské centrum Paprsek - středisko Lahovice hledá do svého týmu sociálního pracovníka/sociální pracovnici + koordinátora/koordinátorku pracovníků v přímé péči na úvazek 1,00, Místo výkonu práce: DC Paprsek - středisko Lahovice, Na Staré 148, 159 00 Praha 5 Lahovice Kvalifikační předpoklady: -vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, -praxe v oboru, nejlépe v obdobném sociálním zařízení vítána -velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi, výborný písemný projev -kladný vztah k práci s lidmi se zdravotním postižením - zabezpečování základních sociálních agend, včetně řešení sociálně právních problémů klientů atd. -schopnost samostatné i týmové práce -PC gramotnost - plynulý písemný i ústní projev v českém jazyce -odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, -trestní bezúhonnost, slušné vystupování. Nabízíme: -nástupní plat odpovídající pozici sociálního pracovníka + příplatek za vedení (koordinátor) -po zapracování osobní ohodnocení -nástup září 2016 stravenky, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání, pravidelná pracovní doba, 6 týdnu dovolené příjemný a přátelský kolektiv, dobrá dostupnost

Lokalita pracoviště

Na staré 148, 159 00 Praha 59 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětské centrum Paprsek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětské centrum Paprsek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému